Tap &Go pásky na balenie sú určené na manuálne alebo automatické balenie ľahších alebo stredne ťažkých balíkov. V našom širokom sortimente nájdete samolepiace pásky ako sú: lepiace pásky, PVC, akrilová lownoise páska, solvent, papierová páska na balenie, tlačené pásky s Vaším logom.

Ak si nie ste istý, ktorá páska zodpovedá Vaším potrebám, my Vám pomôžeme vybrať si to najlepšie riešenie pre Vaše potreby.

Vďaka správnemu pomeru otestovaných materiálov a lepidla dosahujeme mimoriadnu kvalitu našich pások a práve preto sa naše pásky môžu používať vo všetkých odvetviach priemyslu.

Baliace pásky Tape&Go dodržiavajú všetky predpisy a požiadavky, vyrobené sú z biologického poly propilenu (BOPP), čo znamená, že sú naše výrobky ECO FRIENDLY.

Showing all 14 results

Akrilni lownoise selotejp za pakovanje kutija lake težine

Lepiaca páska na balenie – Akril 25µm

Viacúčelová lepiaca páska určená na balenie ľahkých balíkov. Táto páska pri používaní nevytvára hluk (Lownoise). Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú.

Akrilni selotejp za pakovanje kutija srednjih težina

Lownoise páska na balenie– Akril 28µm

Lepiaca páska na balenie, určená výlučne na balenie stredne ťažkých škatúľ. Pri používaní nevytvára hluk (lownoise) a ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú.

Traka za pakovanje sa odličnim mehaničkim svojstvima

Solvent lepiaca páska 30 µm

Solvent lepiaca páska má vynikajúce mechanické vlastnosti. Pri práci nevytvára hluk (silent). Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú.

Mašinska traka za pakovanje

Strojová lepiaca páska

Páska určená výlučne na balenie strojom. Je k dispozícii vo rôznych dĺžkach a šírkach a môže sa používať na balenie škatúľ rôznych hmotností.

Akrilni selotejp za pakovanje lakih kutija

Viacúčelová samolepiaca páska 25 µm – Akril

Viacúčelová lepiaca páska, určená na balenie škatúľ menšej hmotnosti. Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú. Akrilové lepidlo vysokej kvality a nízkej hmotnosti. Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú. Akrilové lepidlo vysokej kvality.