Strečovanie paliet a paletizátory

Stroje na strečovanie paliet a paletizátory  ponúkajú vysoko kvalitné a bezpečné riešenie keď ide o balenie výrobkov do streč fólie. Poloautomatizované alebo automatizované stroje na strečovanie – to je váš výber. Môžete si byť istý, že Váš produkt bude pri transporte bezpečný a že bude chránený pred vonkajšími vplyvmi.

K dispozícii máme aj príslušenstvo pre stroje, ktoré zlepšuje ich výkon a efektívnosť. Niektoré stroje umožňujú kombináciu príslušenstva na úsporu „Pred strečový systém“ s našou kvalitnou strečovou fóliou, čím sa dosiahne neuveriteľná úspora strečovej fólie, až do 300% !

Sme hrdí na spoluprácu s partnermi, z ktorých jeden je popredný výrobca baliacich strojov Effe3ti“. Je to spoločnosť z Talianska, ktorá sa zaoberá  výlučne výrobou strojov na strečovania paliet. Presvedčení sme, že si nájdete najvhodnejšie riešenie na balenie Vašich výrobkov v našej ponuke.

V závislosti od produktu a spôsobu balenia sú stroje na strečovanie paliet rozdelené na: stroje s rotačným stolom (stojan), stroje s rotačným ramenom, horizontálne stroje, pece na strečovanie s tepelne zmrštiteľnou fóliou a samohybné stroje – roboty.

Stroje s rotačným stolom - Spinny

Mašina za strečovanje paleta - Spinny

Naše stroje série Spinny, sú určené na strečovanie paliet za pomoci strečovacej fólie. Máme k dispozícii poloautomatické alebo automatické, ktoré poskytujú podstatne rýchlejšie strečovanie paliet než manuálne.

Stroje s rotačným ramenom - Rotax

Mašina sa obrtnom rukom - Rotax S5300

Rotax stroje s rotačným ramenom sú určené na balenie ťažkých a veľkých produktov. Máme k dispozícii poloautomatické alebo automatické. Sú najvhodnejším riešením ak je paleta nestabilná.

Horizontálne stroje na strečovanie

Horizontalna mašina AT-1500-S grafik i šema

Horizontálne stroje ponúkajú najlepšie riešenie ak potrebujete pokryť  veľkú plochu za krátky čas. Pri balení tieto stroje ponúkajú efektivitu a bez problémov balia aj produkty ktoré sú ťažké alebo dlhé.

Pece na strečovanie s tepelne zmrštiteľnou fóliou

Peć za strečovanje sa termoskupljajućom folijom TS-32

Pece na strečovanie paliet chránia produkt používajúc tepelne zmrštiteľnú fóliu, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu proti vode a prachu.

Samohybný stroj – robot Oscar

Samohodna mašina - robot Oscar

Robot „Oscar“ je samohybný stroj na strečovanie paliet, ktorý je ideálny pre miesta, kde nie je potrebné presúvať výrobky a palety. Manipulácia s Oscarom je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý.