Krepové pásky známe aj ako maliarske maskovacie pásky, sú samolepiace a citlivé na tlak. Prevažne sa používajú na ochranu vnútorných a vonkajších povrchov pri maľovaní, farbení a v rôznych odvetviach priemyslu ako napríklad: v automobilovom, DIY, stavebníctvo, stavba lodí…
Dostupné sú v rôznych farbách a dimenziách a my vám ponúkame široký sortiment papierových, krepových, polo krepových pások vyrobených z kvalitných materiálov a lepidla.

Krep traka sa temperaturnom otpornošću na 60 C krep trake
Papirna polu-krep traka namenjena za autoindustriju

Krepové pásky na maľovanie a maliarske práce

Keď ide o maliarske práce, naše pásky Vám ponúkajú veľkú precíznosť a odolnosť a jednoducho sa používajú. Radi ju používajú profesionálni maliari, ako i ľudia ktorí radi experimentujú (DIY). Keďže sú naše krepové pásky veľmi kvalitné, môžete ich používať pri nízkych a vysokých teplotách, odolné sú voči UV žiareniu, vlhkosti a voči vonkajším poveternostným podmienkam…

Krepové pásky pre automobilový priemysel

Autolakovne a auto klampiari možno nebudú spokojní so štandardnými páskami. Výlučne na tento účel sme vyrobili vysokokvalitné krepové pásky, vyrobené z kvalitných materiálov a lepidiel, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, mechanickou odolnosťou a odolnosťou voči vlhkosti a rozpúšťadlám, po používaní nenechávajú stopy lepidla a majú vysokú tepelnú odolnosť.  Naša krepová páska Vám chráni nie iba plochy na ktorých pracujete, ale chráni aj Vaše majstrovské diela.

19mm x 33m zelena krep traka otporna na UV zrake namenjena za autoindustriju i spoljnu zaštitu

Katalóg samolepiacich krepových pások

plava krep traka za brodsku industriju

Modrá krepová páska odolná voči UV žiareniu- – 120 ℃

Modrá ochranná krepová páska vyniká svojimi vlastnosťami, kvalitným lepidlom a materiálmi z ktorého je vyrobená. Používa sa v priemysle výstavby lodí a v automobilovom priemysle. Je dolná voči vlhkosti, UV žiarenu, vysokým teplotám a pod.

Žuta krep traka visokog kvaliteta namenjena za građevinarstvo 110 stepeni

Ochranná krepová páska 110 ℃

Používa sa v automobilovom priemysle a v stavebníctve. Po použití nenecháva stopy, odolná je voči UV žiareniu, vlhkosti  a má dobrú mechanickú odolnosť. Jednoducho povedané, páska pre každú príležitosť!

zaštitna traka visokog 80 ℃

Ochranná páska vysokej kvality – 80 ℃

Krepová páska, ktorá je veľmi jednoduchá na používanie. Má vynikajúcu mechanickú odolnosť, maximálnu priľnavosť a schopnosť prispôsobiť sa nerovným povrchom.

Papirna polu-krep traka namenjena za autoindustriju

Papierová krepová páska– 80 ℃

Papierová krepová páska odolná voči UV žiareniu a vlhkosti. Najviac sa používa v automobilovom priemysle ako i pri rôznych druhoch farbenia.

traka za spoljašnje površine top kvaliteta sa stabilnim lepilom pri niskim temperaturama

UV stabilná krepová páska pre nízke teploty

Ide o krepovú pásku ktorá sa najviac používa v stavebníctve. Slúži na ochranu vonkajších plôch a vďaka lepidlu ktoré sa používa, táto páska je veľmi stabilná aj pri nízkych teplotách.

washi traka za spoljašnju upotrebu, otporna na UV zrake do 60 dana

Washi krepová páska 120 ℃

Vhodná na ochranu vonkajších povrchov. Papier tejto pásky je vyrobený z japonskej ryže a pri používaní poskytuje precíznosť. Odolná voči UV žiareniu (do 60 dní).