Tape&Go pásky na balenie sú určené na manuálne alebo automatické balenie ľahších alebo stredne ťažkých balíkov. V našom širokom sortimente nájdete samolepiace pásky ako sú: lepiace pásky, PVC, akrilová lownoise páska, solvent, papierová páska na balenie, tlačené pásky s Vaším logom.

Ak si nie ste istý, ktorá páska zodpovedá Vaším potrebám, my Vám pomôžeme vybrať si to najlepšie riešenie pre Vaše potreby.

Vďaka správnemu pomeru otestovaných materiálov a lepidla dosahujeme mimoriadnu kvalitu našich pások a práve preto sa naše pásky môžu používať vo všetkých odvetviach priemyslu.

Baliace pásky Tape&Go dodržiavajú všetky predpisy a požiadavky, vyrobené sú z biologického poly propilenu (BOPP), čo znamená, že sú naše výrobky ECO FRIENDLY.

štampana selotejp traka za pakovanje
štampana PVC traka za poštu srbije

Potlačové pásky

Tlačená páska je produkt na ktorý sme veľmi pyšný! Tieto pásky na balenie, lepenie a označovanie škatúľ sa vyznačujú vysokou kvalitou a práve preto sú vhodné na používanie v potravinárskom priemysle (odolné na vysoké a nízke teploty), na tlač alebo keramický priemysel. Podľa vašich potrieb môžeme vytlačiť logo na pásku, čo môže byť ideálna reklama na Vaše podnikanie!

Tlač na páske zahŕňa tlačenie loga, výkresov, textu alebo mena Vašej spoločnosti na samolepiacu pásku. Týmto spôsobom vytvárate výbornú reklamu a šetríte prostriedky, ktoré by ste investovali do tlače škatúľ. Tlačené pásky na balenie sú ideálnym riešením v oblasti balenia.

Katalóg lepiacich pások

Akrilni lownoise selotejp za pakovanje kutija lake težine

Lepiaca páska na balenie – Akril 25µm

Viacúčelová lepiaca páska určená na balenie ľahkých balíkov. Táto páska pri používaní nevytvára hluk (Lownoise). Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú.

Akrilni selotejp za pakovanje kutija srednjih težina

Lownoise páska na balenie– Akril 28µm

Lepiaca páska na balenie, určená výlučne na balenie stredne ťažkých škatúľ. Pri používaní nevytvára hluk (lownoise) a ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú.

Traka za pakovanje sa odličnim mehaničkim svojstvima

Solvent lepiaca páska 30 µm

Solvent lepiaca páska má vynikajúce mechanické vlastnosti. Pri práci nevytvára hluk (silent). Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú.

Mašinska traka za pakovanje

Strojová lepiaca páska

Páska určená výlučne na balenie strojom. Je k dispozícii vo rôznych dĺžkach a šírkach a môže sa používať na balenie škatúľ rôznych hmotností.

Akrilni selotejp za pakovanje lakih kutija

Viacúčelová samolepiaca páska 25 µm – Akril

Viacúčelová lepiaca páska, určená na balenie škatúľ menšej hmotnosti. Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú. Akrilové lepidlo vysokej kvality a nízkej hmotnosti. Ponúkame ju bielej a hnedej farbe a priesvitnú. Akrilové lepidlo vysokej kvality.